Rock Hard #38

Rock Hard 38

Tak toto je slušný, moderný hukot. Vôbec ma neprekvapuje, že z Poľska počujem kvalitnú metalovú muziku. Takí DECAPITATED svojím posledným albumom tak zmiešali death metal s moderným „mešuge“ štýlom, že ma to posadilo na zadok. Keď už spomínam švédskych kráľov mrazivo kovového strojového metalu MESHUGGAH, práve UDS (Underampedsystem) z neho čerpajú dosť značne. Našťastie sa nejedná o vykrádanie a v ich hudbe nájdete odkazy aj na takých velikánov ako FEAR FACTORY, alebo zacítite trochu PANTERA. Najviac ma teší, že mladíci sa nedali cestou moderného djentu, čo by bola tá najľahšia cesta k popularite. Preto v ich hudbe nájdete melodické a disharmonické vyhrávky minimálne, a to len tam, kde sa naozaj
vlastne hodia. Keď som videl Kamila na zázname z koncertu, neveril som, že taký mladík môže tak brutálne spievať. Nejde o growling, ale o rev typický pre tento štýl. Jedinou výhradou k inak perfektnému materiálu po zvukovej stránke je jednotvárnosť kompozícií. Samozrejme, môže za to v prvom rade tempo bicích, ale v tomto štýle sú mantinely tak úzke, že to asi inak ani nejde. „Phantom Pain“ sa mi každým počutím páči viac a viac, a to je si myslím pre kapelu tá najväčšia pochvala. Ja len dúfam, že UDS nenahrajú klon svojho debutu. Majú na to, aby prekvapili. Tak veľa šťastia poľský MESHUGGAH.:)

4/5
MAREK DEVILMANHABDÁK (Rock Hard #38)

brutal assault en
facebook vk trip en ticket en

BIG4BANNER

object1205369700

total metal records logo

another side records logo

PNGLogo1

total metal pr agency logo

total metal distribution logo