Rock Hard #33/2016

Rock Hard 332016Ked' sa povie PoTsko v spojitosti s tvrdsfm metalo- vym prejavom, povacsine je to stavka na istotu. Aj ked* sa mi to nie moc dobre hovori ci pise, tato krajina urcite v tomto smere prebrala lidra v ramci Strednej ci Vychodnej Europy. Samozrejme teraz nebudem o tomto svojom nazore presviedcat zvuc- nymi menami obrovskej pol'skej sceny a upriamim pozornosf na mladu kapelu z historickeho a kras- neho mesta Krakov. Historia kapely siaha iba k roku
2009 a na svojom konte ma iba dve radové platne (vrâtane novinky). .Into the Void'je sedem skladbo- vÿ album, ktorÿ vsak nezaprie tradicnu dfzku. Uz od uvodu a prvÿch tonov je cftif lâsku k old school tra- diciâm death metalu, aj kecT obcasné prvky cierneho kovu (ci thrash metalu) spestruju celkovy .feeling'. Nâjdeme tu aj modernejsie pasâze a postupy, ktoré vsak urcite nie su na prffaz, skôr naopak. Hutnosf a hudobnâ vyspelost taha kapelu ihnetf nahor a verim, ze je len otâzkou casu, kedy o tejto kapele budeme pocuf overa viac. A pre tÿch, ktori este tvorbu tejto kapely nepoculi, myslim, ze by som ju zaradil niekde k tvorbe kapiel typu GOREFEST, KONKHRA, GRAVE, ale i ku klasickej pol'skej scène.

4/5
KREMATOR (Rock Hard #33/2016)

brutal assault en
facebook vk trip en ticket en

BIG4BANNER

object1205369700

total metal records logo

another side records logo

PNGLogo1

total metal pr agency logo

total metal distribution logo