R'lyeh 'zine #12

Rlyeh zine 12Piątka Rosjan debiutuje tym krótkim materiałem. Mamy tu przypadek zespołu Thrash Metalowego, który próbuje maczać palce w różnych odmianach Thrashu, posuwając się niekiedy nawet w rejony HC. W lepszych momentach słychać THE NO MADS, czasem przeleci coś z klimatów TANKARD, ale ogólnie te pozytywne odczucia są rujnowane przez czyste brzmienie i nasilenie skocznych partii. Instrumentalnie jest bardzo dobrze, solówki, przejścia, czy rzadkie bo rzadkie, ale jak już to udane- harmoniczne gitary. No właśnie. I tu dochodzę do momentu, kiedy słucham czegoś co mi się podoba, ale wkurwiam się na zespół jak potrafi spierdolić jakiś dobry pomysł. No bo taki np. refren, czy przejście w „Army Of Reproachers”- zasługują na dużo lepszą oprawę niż przeciętne zwrotki. Czy ta fantazyjna, z sercem zagrana solówka- no miód dla ucha! A tu ni stąd ni zowąd te rwane chujowe gitary. A było już jak MEGADETH hehe! Myślę, że w takim wypadku należy dać zespołowi szansę bo choć słychać, że stać ich na wiele, tak póki co- wyszło nie do końca tak, jak powinno.

6,5/10
R'lyeh 'zine #12

object1205369700

total metal records logo

another side records logo

PNGLogo1

total metal pr agency logo

total metal distribution logo