Rock Hard #33/2016

Rock Hard 332016CYDIA je moja druha kapela, ktoru som pocul, ze spieva do svojho metalu po rusky. Moja hanba. Prvou bola doom metalova bomba KUPSK a musfm povedaf, ze po viacerych pocuvaniach ani tato kapela neurobf svojej krajine zle meno. Hudobnfci vsadili na moder- ny, tzv. groovy metal, obohateny o seversky chlad a temnu americku elektroniku. Aby som to upresnil, vplyvy kapiel ako MESHUGGAM v malom mnozstve, MNEMIC v maximalnom mnozstve a STATIC X v indus- trialno-klavesovom mnozstve, robi pre mna tuto kapelu zaujfmavou. To, ze som vymenoval kapely, ktore tam pocujem, neznamena, ze spochybnujem skladatefske umenie zucastnenych. Hracske umenie a nadsenie pocuf z kazdeho tonu a kvalita nahravky z Ukrajiny je viac ako obstojna. Nahravka je na prve pocutie veTmi jednoducha a chytrava, ale kto vydrzf a bude pocuvaf album viackr^t, tak bude odmeneny mnozstvom krasnych skrytych sol, vyhravok a rus- tina ho uplne pohltf. Za zmienku stoja .Get Me Out* a posledna „Glorious Brave1. Ja viem, je to dost malo, ale CYDIA nahrala len svoj druhy album, tak dufam, ze pojdu uz len hore a svojou vlastnou cestou. Je mi to Tuto a mozno si budem protirecif, ale musi'm skonstatovaf, ze keby nebolo tej ich rustiny, tak ide o nahravku ktorych je na svete milibny.:(

2,5/5
MAREK DEVILMAN HABDAK (Rock Hard #33/2016)

object1205369700

total metal records logo

another side records logo

PNGLogo1

total metal pr agency logo

total metal distribution logo